Nasz salon - Cemhurt Kujawy - farby i materiały budowlane

SALON SPRZEDAŻY – CEMHURT KUJAWY

Nasza hurtownia farb i materiałów budowlanych znajduje się pod adresem ul. Perlicza 3, 85-441 Bydgoszcz. Odwiedzając nasz salon sprzedaży możesz mieć pewność, że znajdziesz to czego szukasz. Posiadamy liczne wystawy, które przedstawiają jak komponują się dane produkty i jak wyglądają, gdy wykorzysta się je na własnej budowie. Oprócz tego udostępniamy klientom oficjalne palety kolorów znanych marek producentów farb takich jak Caparol.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym salonie sprzedaży!

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych w dziedzinie farb i materiałów budowlanych przedstawicieli handlowych. Ich wieloletnie doświadczenie w dziale sprzedaży bezpośrednio przekłada się na jakość usług jakie świadczy nasza firma. Nasi specjaliści konstruują ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Ponadto, potrafią oni skutecznie doradzić jakie materiały wybrać oraz przedstawić wady i zalety danego rozwiązania.

Zaufaj naszym przedstawicielom handlowym i ich doświadczeniu! Zadzwoń pod numer: +48 52 349 00 23.

Doświadczenie i profesjonalizm - Cemhurt Kujawy - farby i materiały budowlane
Gazele Biznesu - Cemhurt Kujawy - Hurtownia farb i materiałów budowlanych

TRZYKROTNY ZWYCIĘZCA RANKINGU GAZELE BIZNESU

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy uczciwych, dobrze zarządzanych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe danego przedsiębiorstwa z ostatnich trzech lat.

Z przyjemnością ogłaszamy, iż firma Cemhurt Kujawy Sp z o.o. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu trzykrotnie! Nasz debiut w rankingu miał miejsce w 2011 roku, ze wzrostem przychodów o 235.21%. Po kilkuletniej przerwie wróciliśmy do rankingu w 2018 roku ze 121.52% wzrostem przychodów. Nasze najświeższe osiągnięcie to tytuł Gazeli Biznesu 2019, ze wzrostem przychodów o 133.76%!

Zadzwoń
Lokalizacja